Головна / Новини / Культура / Лякай першим: епатажний Mеlovin на “Танцях з зірками 2021” шокував Кухар

Лякай першим: епатажний Mеlovin на “Танцях з зірками 2021” шокував Кухар

У неділю, 5 вересня, відбувся перший ефір нового сезону “Танців з зірками”. На паркет вийшли нові зіркові учасники, кожен з яких готовий боротися за перемогу на проекті. Випуск був насичений одкровеннями знаменитостей і точно не залишив глядачів байдужими.Одним із учасників “Танців з зірками 2021” став Mеlovin. Він відразу зізнався-на головному паркеті країни готовий епатувати і вражати суддів і глядачів. Про це артист заявив у своїй візитка і тут же відзначився від своїх конкурентів.
Mеlovin не з’явився в “голд румі”, куди перед виступом приходили для бліц-інтерв’ю всі зіркові учасниці з парнерами, – боявся повернення панічних атак.

“Сьогодні останній день прийому антидепресантів, і я більше їх не п’ю”,- заявив він у своїй візитці.Лякай першим: епатажний Mеlovin на "Танцях з зірками 2021" шокував Кухар
Mеlovin і Ліза Русіна танцювали сміливий експериментал під класичку (фото instagram.com/tanci1plus1)

Також співак розповів, чому не боїться бути неординарним і самовиражатися так, як вважає за потрібне.

“Я жив у булінгу з початку середньої школи. Епатаж пішов тоді, коли я пережив весь цей булінг. Не хочеш бути переляканим, лякай першим”, – розповів про свій принцип Мел.

Читайте також  Андрій Федінчик з синцями на обличчі вперше прокоментував скандальну бійку

До слова, партнерка артиста, Єлизавета Русіна, боялася зустрічі зі співаком, але побоювання її були марні.

“Я боялася. Мені багато про нього наговорили. Мел зняв окуляри, і він звичайний хлопець, у якого купа своїх проблем. Він епатажний учасник, але наскільки вистачить його епатажу… ” – поділилася своїм враженням від зустрічі з неординарною молодою зіркою його партнерка.Mеlovin вразив зухвалою витівкою після першого танцю на головному паркеті країниПара станцювала на паркеті зухвалий експериментал, а після виступу Mеlovin вирішив піднести особливий подарунок для Катерини Кухар. Він презентував їй красиву коробочку і заявив – всередині знаходиться живе серце.

Втім, артист не збрехав – епатажний подарунок не тільки не вразив Кухар, а навіть викликав у неї негативні емоції. Прима-балерина порадила віднести презент в музей анатомії і поставила артисту 3 бали.

Залиште свій коментар