Головна / Новини / Суспільство / Марш рівності в Києві охоронятимуть п’ять тисяч силовиків

Марш рівності в Києві охоронятимуть п’ять тисяч силовиків

У Києві під час Маршу рівності будуть перекривати вулиці в центрі міста, а також будуть встановлені металодетектори.

Охорону правопорядку на Марші рівності в Києві, який запланований на 17 червня, буде забезпечувати 5 тисяч правоохоронців. Про це на брифінгу сказав перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий, повідомляє РБК-Україна в п’ятницю, 15 червня.


“Сьогодні будемо проводити координаційну нараду, де будуть представники Нацполіції (розшук, кінологи, патрульна служба). Ми сьогодні будемо обговорювати підготовку до масових заходів, які будуть проходити в неділю. Очікується кількість учасників близько 5 тис. І відповідна кількість правоохоронців буде близько п’яти тисяч” , – заявив Яровий.
Він додав, що сьогодні також буде нарада з департаментом комунікації, щоб повідомити, які превентивні заходи проводитимуть правоохоронці.
Крім того, в МВС зазначили, що в Києві під час Маршу рівності будуть перекривати вулиці в центрі міста, а також будуть встановлені металодетектори.
Раніше в Європарламенті закликали українську владу не тільки підтримати Марш рівності в Києві, а взяти участь у ньому, стати в першому ряду. Відповідне звернення підписали 35 євродепутатів.
Нагадаємо, в минулому році на Марші рівності в Києві відбулися сутички. Також противники маршу спалили прапор ЛГБТ.
Залиште свій коментар
Читайте також  «Наша Ряба» возглавила мировой рейтинг самых опасных для человека предприятий