Головна / Новини / Світ / Мати засудженого росіянина Агєєва просить допомоги у Путіна і Трампа

Мати засудженого росіянина Агєєва просить допомоги у Путіна і Трампа

Мати росіянина Віктора Агєєва, засудженого до 10 років в’язниці за участь у терористичній організації на Донбасі, закликає президентів США Дональда Трампа і РФ Володимира Путіна, а також лідерів ЄС сприяти прискоренню обміну полоненими між Москвою і Києвом.

Звернення Світлани Агєєвої публікує “Новая газета”.

В англомовному зверненні Агєєва просить Трампа і керівників країн-учасниць “нормандської четвірки” – Німеччини і Франції – “знайти спосіб звільнити мого сина”.


За словами Агєєвої, її 22-річний син, який пішов воювати в Україну, не “сильний в політиці”, повірив новинам і “вважав, що повинен піти допомогти людям Донбасу”. При цьому вона зазначає, що “не кожен чоловік пішов би на це”.

Читайте також  Кажуть, коли Путіну про це доповіли він ледве не сказився: найбільша газета Фінляндії звернулася до Путіна з відкритим листом

“Готується другий раунд обміну. ​​Нехай усі повернуться додому. Матері українців чекають своїх синів: Олега Сенцова, Стаса Клиха, Павла Гриба і інших. Як і я чекаю мого сина Віктора”, – заявила Агєєва.

Таке ж звернення Агєєва записала і до Путіна.

“Шановний Володимире Володимировичу, я знову звертаюся до вас! Посприяйте у вирішенні питання щодо обміну. ​​Наші діти повинні повернутися додому. Українські матері чекають своїх синів: Олега Сенцова, Стаса Клиха, Павла Гриба і багатьох інших, а я чекаю Віктора”, – заявила Агєєва.

Залиште свій коментарLoading...