Головна / Новини / Економіка / Міністерство заявляє: мінімальна заробітня плата повинна становити мінімум 5 тисяч гривень

Міністерство заявляє: мінімальна заробітня плата повинна становити мінімум 5 тисяч гривень

Міністерство соціальної політики України вважає за необхідне підвищити мінімальну зарплату в цьому році до 4200 грн. і до 5000 грн. з 2019 р Про це заявив міністр Андрій Рева.За його словами, це актуальні пріоритетні проекти, над якими сьогодні працює Мінсоцполітики. Також пріоритетним завданням міністерства А.Рева назвав прийняття законопроекту про сплату єдиного соціального внеску з усієї суми зарплати (ставка і премія — ред.).


Прийняття даного законопроекту збільшить платежі, які влада стягує з українців у вигляді єдиного соцвнеску. Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України переніс розгляд питання про підвищення мінімальної зарплати з 3783 грн. до 4200 грн.

Читайте також  НКРЕКП визнали неконституційною: суд ухвалив скандальне рішення

Передбачалося, що це буде зроблено за підсумками I кв., Тепер питання розглянуть за підсумками I півріччя. Раніше Національний банк відзначав, що різке підвищення мінімальної зарплати урядом Володимира Гройсмана стало однією з причин прискореного зростання цін в Україні.

Залиште свій коментар