Головна / Новини / Суспільство / Мітинг Порошенка: 800 гривень – ветеранам, 100 доларів – тітушкам

Мітинг Порошенка: 800 гривень – ветеранам, 100 доларів – тітушкам

Журналістам вдалося простежити як відбувалася оплата «прихильників» Петра Порошенка після мітингу на Михайлівській площі.

Ранок суботи 17 березня у центрі Києва нагадував зону надзвичайного стану – під’їзди до Михайлівської площі були перекриті машинами зі спецпризначенцями.

Звозили комунальним транспортомЯк виявилося, об 11 годині мав початися мітинг прихильників Петра Порошенка. Інформація про захід не набула широкого розповсюдження. Організовані колони людей, які підходили зі сторони Володимирської та Майдану Незалежності вкотре підкреслювали проплачений характер масовки.

І не дивно – неподалік з мітингом було виявлено точки підвозу людей.

Увагу активістів привернуло те, що автобуси один у один нагадували муніципальний транспорт. Наразі встановлюються підстави, за якими автобуси були зняті з маршрутів і передані організаторам мітингу.

«Порохоботи» розвіртуалилися, щоб побачити Президента

У перших рядах можна було побачити відомих блогерів, які створюють в соціальних мережах ілюзію підтримки Петра Порошенка народом.

Велику радість і екстаз від близькості до Президента можна було побачити на обличчі в топового «порохобота» Олександра Палія, який нещодавно назвав сайт «Українська правда» проросійським і назвав єдиним сайтом, який треба читати – сайт каналу «Прямий».
«Де відрубані руки?»

Радості Олександра Палія не розділяли опоненти Петра Порошенка, які прийшли на мітинг. У їх руках були плакати про корупцію в «УкрОборонПромі».

Плакат з написом «Де відрубані руки?» натякав на обіцянку Порошенка карати мародерів з високих кабінетів. Очевидно, мова йшла про фігурантів «Свинарчукгейту».

Читайте також  Игровой тур в SL Casino Riga: все, что нужно знать гостю

Серед активістів, які кричали «Порошенка геть!» був помічений, зокрема, журналіст Станіслав Зозуля.

Незабаром до активістів підійшов ряд молодиків характерної зовнішності, які з криками «П’яту колону геть!» і «Ідітє нафіг!» вирвали плакати, де приверталася увага до корупційних дій чинної влади.

Розрахунок за розкладом

Ближче до 14 години ряди прихильників Петра Порошенка почали танути як шоколад у руках.

Натомість, нестрункі ряди мітингарів пішли у спеціально відведені місця. Там давали гроші.

 

Розцінки, які почули журналісти, були такими: 350 гривень –студентам, 800 гривень – ветеранам АТО та 100 доларів «тітушкам». Про це, зокрема, написав блогер Данило Яковлєв

 

Ймовірно, саме в задачі останніх було поставлено зривати плакати опонентів і наводити страх на тих, хто нагадував Петру Порошенку про злочини його оточення.

За словами блогера, працівникам бюджетної сфери пощастило менше – їх приводили за рахунок зарплати. Під загрозою звільнення.

Фейком вибори не виграєш

Така організація процесу та страх перед опозиційними плакатами свідчать про те, що у лавах Петра Порошенка шириться паніка.

Незважаючи на величезні гроші, вкладені в «сітку», мобілізація прихильників, яких «бригадири» подають щомісяця у звітах, не може зібрати людей на мітинг.

Мітинг на Михайлівській площі довів – рейтинг Петра Порошенка фейк, який малюють для фальсифікації виборів.

 ukrnet.media

Залиште свій коментарLoading...