Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / “Молодець”: в мережі підтримали іноземця, який побив жінок в Києві (відео)

“Молодець”: в мережі підтримали іноземця, який побив жінок в Києві (відео)

Побиття сталося в підземному переході Києва.

Іноземець побив двох жінок ромської національності в одному з підземних переходів Києва. Припускається, що жінки намагалися його обікрасти, повідомляє Київ Оперативний в Facebook, пише РБК-Україна.

В мережу потрапило відео, де чоловік вступив в розборки через своє майно. Він напав на жінок, б’ючи їх руками і ногами, а ті кричали “Допоможіть!” і намагалися втекти від агресора.


Користувачі мережі підтримали іноземця, що таким чином покарав нахабних злодійок, з якими не може впоратися поліція. Його назвали “красенем” і написали, що він “мало дав”.

“Так повинен робити кожен в подібній ситуації!” – вважає Vyacheslav Nikolaenko.

Читайте також  За вживання наркотиків - штраф 34 грн!

“Наочний приклад, як іноземці вирішують свої проблеми, а не ходять обкраденими, і розповідають що правоохоронна система не працює. А кришувачі цих бандитів лякають якимись там міжнародними захисниками”, – висловився Viktor Marchuk.

“Красунчик, треба було ще іншим по щам надавати!” – запропонував Женя Жменко.

“А що ще залишається робити, якщо поліція не діє”, – обурюється Vladyslav Volosozhar.

“Злодій кличе поліцію. Кричала що вагітна (що не факт), а хіба можна вагітним “працювати” на такій небезпечній “роботі”?” – написав Oleksandr Zasymovych.

Залиште свій коментарLoading...