Головна / Новини / Політика / Москаль озвучив несподівані деталі підпалу центру угорців

Москаль озвучив несподівані деталі підпалу центру угорцівСеред затриманих злочинців, які підпалили офіс Товариства угорської культури Закарпаття, є й військові з Антитерористичної операції на Донбасі. А за організацією підпалу стоїть російська ФСБ.

Про це губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль повідомив на своїй cторінці у Facebook.


“З прикрістю мушу констатувати, що серед затриманих злочинців, мешканців Черкас і Кропивницького, котрі підпалили офіс Товариства угорської культури Закарпаття в ніч на 27 лютого, є й учасники АТО”, – зазначив він.

 За словами Москаля, затримані не належать до жодних політичних партій чи рухів. Офіс вони підпалили, спокусившись на гроші.Особу організатора теж встановлено – це мешканець “Придністров’я”, який одразу після злочину втік додому. За нашою інформацією, він співробітник так званого “Міністерства держбезпеки Придністров’я”,
– повідомив Москаль.


Читайте також  З’явився текст указу Порошенка про воєнний стан (фото)

Наразі організатор підпалу недосяжний для правосуддя в Україні. За словами губернатора, немає жодних сумнівів, що за другим підпалом офісу угорців стоїть ФСБ Росії.

“Російські спецслужби намагалися долучити для підпалу офісу місцевих “активістів”, і тільки після того, як це не вдалося, залучили виконавців з інших областей”, – додав він.

Так ось, як справжній Москаль заявляю – нічого у вас не вийде! Хр*н вам у рило, а не “донбаський сценарій” на Закарпатті,
– підкреслив очільник області.

Джерело: 24 Канал

Залиште свій коментар