Головна / Новини / Світ / Моторошно якось: аргентинець підвіз на машині привида. Є доказ! (фото, відео)

Моторошно якось: аргентинець підвіз на машині привида. Є доказ! (фото, відео)Житель Аргентини Педро Пейроні звернувся в поліцію, де розповів дивну історію.


За словами Педро він їхав додому, коли побачив молодого хлопця років 17, який стоїть на краю дороги. Пейроні запропонував його підвезти. Юнак був сором’язливий і небагатослівний. Водій запитав його, куди він їде, а той відповів, що скаже, де захоче вийти.

Педро розповів:


«Врешті-решт він попросив мене висадити його в місці, де автострада перетиналася з дорогою, що веде на кладовище. Коли я туди доїхав, то відчув жахливо сильний запах горілого».Педро зупинив машину і вийшов подивитися – чи не горить що ззаду. А коли обернувся і подивився на пасажирське сидіння – там нікого не було! Не було ні душі і навколо: там просто не було де сховатися. Пасажир наче розчинився в повітрі. А на гумовому килимку, що лежав на підлозі, залишилися оплавлені сліди його ніг.

Читайте також  В Польше объявили режим эпидемии

Як повідомляє rosarioplus, Педро каже, що є католиком і не вірить в паранормальні явища, але не може пояснити того, що сталося і від цього нервує. Аргентинець вже дав інтерв’ю десяткам місцевих телеканалів і газет.

Залиште свій коментар