Головна / Новини / Політика / НАБУ взялося за декларацію нардепа від “БПП”

НАБУ взялося за декларацію нардепа від “БПП”

Національне антикорупційне бюро розслідує незаконне збагачення і декларування недостовірної інформації депутатом від фракції “Блок Петра Порошенка”.

Про це йдеться в матеріалах Солом’янського районного суду Києва.

У матеріалах йдеться, що нардеп набув депутатських повноважень – 29 березня 2016 року.29 березня 2016 року набули таких повноважень Бригинець Олександр і Дмитро Білоцерківець, від фракції “БПП”.
У НАБУ заявили, що мати депутата, від імені якої нардеп діяв на підставі доручення, у 2016 році придбала у власність за договором дарування частину домоволодіння ринковою вартістю 3 226 430 гривень.

Також жінка у 2016 році придбала у власність на підставі договору дарування земельну ділянку площею 0,0175 га.

У НАБУ стверджують, що таким чином нардеп і члени його родини, які не зазначені в декларації, із серпня 2016 року користуються вищевказаною нерухомістю, але депутат усвідомлено не задекларував таке право користування.

Читайте також  Коломойский нашел должность для Порошенко при президенте Зеленском

Антикорупційне бюро заявляє, що нардеп безкоштовно отримав у власність нерухомість у Києві, що може свідчити про факти незаконного збагачення, а саме про передачу ним активів.

Крім того, нардеп не вказував у деклараціях інших членів своєї сім’ї.

Суд задовольнив клопотання НАБУ і відкрив дозвіл для детективів агентства до декларації нардепа за 2017 рік, а також до інформації про мобільні переговори дружини депутата за період з 2015 року.

Залиште свій коментарLoading...