Головна / Новини / Найєм написав розгромний пост про Зеленського

Найєм написав розгромний пост про Зеленського

Вірити в незалежність Володимира Зеленського від Ігоря Коломойського – це все одно, що вірити в “сліпий траст” Петра Порошенка. Про це написав нардеп Мустафа Найєм у Facebook.

“Фандрайзинг Юлії Тимошенко або, – щоб зовсім було зрозуміло, – незалежність Олега Ляшка від Ріната Ахметова. Тобто, в цілому, звичайно, можна так вважати, але для цього треба або прикинутися шлангом, або спеціально забути таблицю множення”, – продовжив Найєм, пише Gazeta.ua .
“Команда “слуги народу” робить дуже яскравий, технологічний, розважальний проект. Але рейтинги самого Володимира говорить зовсім не про те, що він – хороший політик або людина, здатна керувати країною. Так, він став частиною політичної реальності, але його популярність – це не успіх політика, а швидше індикатор відчаю тих, хто не може знайти свого кандидата у виборчому бюлетені”, – зауважив нардеп.

Читайте також  “Спалю все зелене”: Москаль прокоментував перемогу Зеленського та власну відставку


“А взагалі, все це ще раз доводить необхідність об’єднання адекватних людей. Якщо не буде єдиного кандидата зараз, нам потрібно брати ініціативу в свої руки. Тому що шанс упущений на президентських виборах приведе до нерозуміння, апатії і остаточного програшу на виборах в парламент”, – заявив Найєм.

Залиште свій коментарLoading...