Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Налив кип’яток дружині в рот: З’явилися моторошні подробиці страшного випадку в Запоріжжі

Налив кип’яток дружині в рот: З’явилися моторошні подробиці страшного випадку в Запоріжжі

Шокуючий випадок стався у Запоріжжі: чоловік, поки його цивільна дружина спала облив її кип’ятком. Було з’ясовано, що кат спеціально намагався нанести якомога більше ран матері його двох дітей, адже фактично вилив окріп у горло 25-річній Анастасії Шаповаловій.Про це ідеться у сюжеті “Надзвичайних новин“.
Співмешканець вранці, поки дружина ще спала, почав лити на неї окріп. Коли жінка спробувала втекти, він вилив на неї ще 4 літри окропу, а потім схопив манікюрні ножиці й обрізав волосся. У жінки 20% опіків тіла.

Діти у цей час перебували в сусідній кімнаті. Волонтери, які допомагають Анастасії після того, що трапилося, кажуть, що у жінки практично не лишилося живого місця на обличчі.

“Я зайшла до неї в палату, але у мене рука не піднялася зробити фото, адже це дійсно горе і біль, молода дівчинка з обвареним лицем”, – написала Злата Некрасова у соцмережі Instagram.
 

Переглянути цей допис в Instagram

 Доброе утро! Прошу максимальный репост! В 5 Больницу поступила девочка 1994г рождения, с ожогами верхней части тела, парень во сне облил её кипятком, ожог тела составляет 21%, ожоги глубокие. Девочка сирота, помочь ей некому. Даже кашу привезти некому. Сегодня мы от фонда приобрели лекарств на сумму 6347гр( чеки и транзакции выставлю в следующем посту). Справку Девочки тоже. Прошу каждого скинуть гривен по 20, и это будет огромная Помощь! Я зашла к ней в палату, но у меня рука не поднялась сделать фото, т.к это действительно горе и боль, молодая девочка с обваренным лицом…у меня нет слов описать это. Врач сказал предстоят операции, средств на это естественно нет. Выписку с банка о собранных средствах предоставлю. Прошу всех максимальный репост. Только мы можем ей помочь. 5168742705726788 Некрасова Злата #детскийфондпомощиэмоция

Допис, поширений ️️ (@zlata_nekrasova111)

 

Залиште свій коментар
Читайте також  У Запорізькій області пронісся потужний смерч: відео страшного вихору