Головна / Новини / Політика / “Народ повинен знати правду!” Бродський звернувся до Зеленського через “інтерв’ю”

“Народ повинен знати правду!” Бродський звернувся до Зеленського через “інтерв’ю”

Президент України Володимир Зеленський зобов’язаний дати справжнє інтерв’ю представникам ЗМІ за підсумками 100 днів своєї роботи.

З таким закликом до Зеленського звернувся президент Федерації баскетболу України, голова редакційної ради OBOZREVATEL Михайло Бродський.

“Це чистий піар, або просто продовження кіно. Це не чесно. Повинні прийти серйозні журналісти і поставити серйозні запитання.Народ має не захоплюватися, а просто знати правду. Влада — не синекура, влада — голгофа. І тоді, коли ви знаєте, про що запитуватимуть, ви будете робити все чесно і вдосконалюватися“, — написав він у Facebook.Читайте також  Зеленский: Порошенко столько раз меня оскорблял, что у меня нет к нему уважения“До речі, було б дуже добре, щоб вам надсилали смс не тільки про загиблих воїнів на війні, а й загиблих громадян на дорогах. Повірте, що їхні долі не менш трагічні й у них теж є мами. Зупинити цю війну вам під силу. І не тільки в дорогах справа. Мене не чула ні одна влада. Врятуйте людей. Удачі!” — додав він.

Михайло Бродський дав пораду Володимиру Зеленському

 

Залиште свій коментарLoading...