Настінний турнік: назустріч досконалим формам та міцному здоров’ю

Настінний турнік: назустріч досконалим формам та міцному здоров’ю

Здоров’я необхідно підтримувати в будь-якому віці. Намагайтеся знаходити час, щоб виконати мінімальний комплекс вправ. Сьогодні все більше людей купують різні спортивні установки для дому, щоб підтримувати тіло в тонусі, зміцнювати імунітет і моделювати фігуру в зручний час. Турнік – ідеальний тренажер для опрацювання всього тіла. Виріб користується популярністю як серед чоловіків, так і серед представниць прекрасної статі.

Настінний турнік – можливість ефективно опрацювати кожну групу м’язів

Хочете наростити м’язову масу, надати пресу досконалий рельєф, зміцнити м’язи спини і плечового пояса, опрацювати руки і ноги – немає завдань, з якими б не впорався тренажер. Він відрізняється універсальністю, простотою в експлуатації, займає мінімум вільного місця, але ви можете виконати максимальну кількість вправ. Виріб дозволяє комплексно пропрацювати мускулатуру або приділити увагу певній групі м’язів. Не потрібно читати спеціальну інструкцію, щоб приступити до тренування – все цілком зрозуміло на інтуїтивному рівні. Звичайно, важливо скласти тренувальну програму, враховуючи пріоритети, поставлені цілі і можливості власного організму.

Які вправи можна виконувати на турніку?

Простий і універсальний тренажер відрізняється багатофункціональністю. На обладнанні ви можете підтягуватися, ефективно опрацювати черевні м’язи, сформувати привабливий біцепс і трицепс і просто висіти – все залежить від прикладених вами зусиль та цілей, що ви поставили перед собою. Але, як то кажуть, завзятість і труд все перетруть. Все, що потрібно від вас – систематичність, правильно складена програма занять, техніка виконання кожного підходу і зовсім небагато терпіння. Турнік дозволяє не тільки зміцнювати мускулатуру, але також розтягувати хребет (для цього достатньо просто висіти на обладнанні). Виконуючи комплекси, ви включаєте в роботу м’язи, які стабілізують хребет, тим самим, позбавляючи себе від проблем з поставою (сутулість і т.п.). Заняття покращують витривалість, силу, координацію, силові показники, роботу серця і легенів.



Як кріпиться турнік на стіну?

Встановити вдома спортивний інвентар – нескладне завдання, правда, слід врахувати деякі нюанси:

  • Не монтуйте до гіпсокартонної стіні, вона не розрахована на високі навантаження.

  • Кріпиться установка за допомогою анкерних болтів, які забиваються в отвір дуже акуратно і щільно.

  • Правильно визначте висоту місця кріплення, щоб підтягуючись, що не ударятся в стелю.

Купити турнік можна в Києві, Львові, Полтаві, Одесі, Харкові, а також інших населених пунктах України.



Зміцнюйте здоров’я, моделюйте фігуру, залучайте до спорту всіх членів родини!

Залиште свій коментар