Головна / Новини / Світ / Негайно вивести війська: Держдеп висунув жорсткі вимоги Путіну

Негайно вивести війська: Держдеп висунув жорсткі вимоги Путіну

Представники Державного департаменту Сполучених Штатів звернулися до кремлівського засідателя Володимира Путіна з вимогою вивести свої війська з окупованих територій Південної Осетії та Абхазії.

Про це в ефірі грузинського телеканалу заявив помічник американського держсекретаря з питань Європи і Євразії Уесс Мітчелл.

Повідомляється, що політик зробив цю заяву на демаркаційній лінії між підконтрольною Грузії територією і Південною Осетією.


«Десять років тому була війна, і я тут сьогодні, щоб нагадати російському уряду, що світ не забув про ці події. Ми не визнаємо цю розділову лінію міжнародним кордоном. Ми дуже стурбовані ситуацією з безпекою грузин, які живуть тут, за межами цієї лінії», — заявив він.

Читайте також  Усе закрили й заборонили ходити в гості: як у Європі вдарили локдауном по COVID-19. Ексклюзив

Американський представник також закликав Російську Федерацію виконати зобов’язання за угодою про припинення вогню, укладені в 2008 році.

«Ми закликаємо російський уряд виконувати свої зобов’язання за угодою про припинення вогню 2008 року, щоб відновити суверенітет Грузії над цими регіонами і полегшити гуманітарний доступ до них», — підкреслив Мітчелл.

Залиште свій коментарLoading...