Головна / Новини / Наука та технології / Нібіру влаштує на Землі справжній апокаліпсис вже 8 березня

Нібіру влаштує на Землі справжній апокаліпсис вже 8 березня

Експерти переконані, що прибульці з таємничої планети Нібіру вже наближаються до Землі. У гуманоїдів є мета, яка загрожує всьому людству. Спочатку вони збираються максимально заморозити Землю. Після того, як всі люди помруть, Блакитна планета перетвориться на величезний храм зі снігу та льоду. У людства немає жодних шансів на порятунок.

Раніше дослідники заявили, що до Землі наближається невідома планета. За допомогою спектрального аналізу і електронних телескопів конспірологам вдалося виявити склад таємничого об’єкта і його розміри. Отримані дані допомогли експертам дійти висновку про те, що небесне тіло в тисячі разів перевищує габарити Землі. Крім того, дана планета навіть придатна для життя.
Вчені вважають, що це і є та сама Нібіру. Зовсім скоро вона вже наблизиться до Землі – це трапиться 8 березня. Уфологи вважають, що планету захоплять ануннаки без яких-небудь руйнувань і воєн. За словами експертів, Планета Х підлетить до Марса, встане на орбіту і почне до себе притягувати Землю. Блакитна планета віддалиться від Сонця, і магнітні полюси, які утримують земну атмосферу, зруйнуються.Через кілька годин після цього планета стрімко почне втрачати своє тепло. Вона дуже швидко охолоне, і температура повітря в результаті опуститься до -273 градусів за Цельсієм.

В альтернативному науковому світі бурхливо обговорюють наближення кінця світу. Він настане менше, ніж через 2 тижні. Експерти вважають, що лідери багатьох країн світу вже знають про загрозу. Вони готують бункери, які дозволять їм врятуватися.

Вчені нагадали, що Нібіру влаштує на Землі справжній кліматичний апокаліпсис вже 8 березня:

“Це допоможе всього на кілька днів. Потім земна кора промерзне на десятки кілометрів, і бункери вже нікого не врятують”.

Залиште свій коментарLoading...

Читайте також  Від довічної тюрми звільнили жінку, покарану за вбивство двох чоловіків