Головна / Новини / Культура / Ольга Сумська про конфлікт з рідною сестрою Наталею Сумською: “Хочу розставити всі крапки” Українська акторка Ольга Сумська прокоментувала, чи ворогує зі старшою сестрою, народною артисткою Наталею Сумською

Ольга Сумська про конфлікт з рідною сестрою Наталею Сумською: “Хочу розставити всі крапки” Українська акторка Ольга Сумська прокоментувала, чи ворогує зі старшою сестрою, народною артисткою Наталею Сумською

Наталії В’ячеславівни не було на святкуванні дня народження мами.Не так давно Народна артистка України Ольга Сумська відсвяткувала 88-й день народження своєї мами Ганни Іванівни.
На свято прилетіла навіть донька Сумської Антоніна, яка мешкає та працює у Росії. Однак на святкуванні не було старшої сестри Ольги, Народної артистки України Наталії Сумської. У програмі “Світське життя” зірка пояснила, чому вони не зібралися разом за святковим столом.

“Ми вітали мамусю по черзі. У Наталії В’ячеславівни ввечері була вистава, у неї шалений графік у театрі. Вона є примою театру імені Івана Франка. Я би хотіла все ж таки розставити всі крапки. Тому що оці чутки, які виникають повсякчас в Інтернеті, хтось з кимось не спілкується. Ми спілкуємося люди добрі. Все у нас гаразд”, – пояснила Сумська.

Читайте також  Близнюкам Каті та Вані виповнилося 5 рочків — і ведуча влаштувала для дітей гучне святкування 🥳


Окрім того, акторка розповіла, чи не планує найближчим часом обзавестися дачею. Зараз Ольга Сумська разом з чоловіком Віталієм Борисюком мешкають у багатоповерховому будинку. І те, примудряються у його дворі облаштувати клумбу.
Я посадила картопельку, ми вже зібрали врожай. Думаю, сусіди радіють такій господині. Я посадила не лише картопельку, декілька кущів дуже гарних китайської вишні. Багато дерев. Що ми лише не садили з Борисюком. У нас є шість сотих землі у Рожнах біля Десни, це фазенда батьків Віталіка. Просто ми не встигаємо туди доїхати. 50 кілометрів, доволі далеко. А хочеться поближче. Тож я у пошуках цього маєтку, цієї земельної ділянки”, – зізналася Сумська.

Залиште свій коментар