Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Охоронці Медведчука 4 години тримали журналістів в лісі перед телекамерами 112 і Ньюзван (фото)

Охоронці Медведчука 4 години тримали журналістів в лісі перед телекамерами 112 і Ньюзван (фото)

Співробітники охоронної фірми “Шторм”, яка охороняє маєтки Віктора Медведчука, 4 години тримали журналістів “Наших грошей з Денисом Бігусом” в лісі поблизу території державних дач “Будинку відпочинку “Пуща-Водиця”.

Про це повідомляється на сайті “Bihus.info” 21 березня.

Відзначається, що двоє журналістів і оператор 20 березня приїхали до Міністерського озера для зйомок епізодів сюжету дроном.“З повітря знімали територію державних дач, яка не є приватною власністю і розташована по сусідству з маєтком Медведчука”, – йдеться у повідомленні.

У ЗМІ стверджують, що маєток Медведчука не знімали, однак через 10 хв до знімальної групи, що перебувала на території загального користування, на автомобілі прибули 4 чоловіків, які представилися працівниками охоронної фірми “Шторм”.

 
За словами охоронців, журналісти порушили “приватний простір” Медведчука та його дружини Оксани Марченко.

Крім того охоронці заявили, що за наявною у них інформацією на Медведчука готують замах, тому журналісти можуть загрожувати його безпеці.

Читайте також  Страшна смерть: у поліції повідомили деталі вбивства на Тернопільщині

“Озброєні охоронці утримували журналістів до приїзду поліції. Після дачі пояснень працівники поліції заявили про відсутність формальних підстав для подальшого затримання журналістів та про відсутність будь-яких порушень з їхнього боку”, – додали у виданні.

 

Водночас, як повідомляють у ЗМІ, охоронці ще кілька годин силою та погрозами утримувати знімальну групу, звинувачуючи в нібито порушенні законодавства.

Відзначається, що журналісти змогли покинути територію лише після приїзду одразу трьох екіпажів поліції та слідчо-оперативної групи.

 

“Протягом першої години на місце інциденту на автомобілі, що належить фірмі “Шторм”, прибула знімальна група телеканалу “112”, ще за півгодини на місце приїхала знімальна група телеканалу “NewsOne“, – повідомили у Bihus.info.

Також повідомляється, що знімальні групи телеканалів повідомили журналістам, що приїхали для зйомок сюжетів про нібито затримання злочинців, що загрожували безпеці Медведчука.

Залиште свій коментарLoading...