Головна / Новини / Політика / “Поки матері оплакують синів, Медведчук та Бойко літають у Москву. І це вже занадто”, – Тягнибок

“Поки матері оплакують синів, Медведчук та Бойко літають у Москву. І це вже занадто”, – Тягнибок

У той час, коли на сході України рвуться московські снаряди, захлинаються чергами “сепарські” кулемети, коли по всій Україні матері оплакують своїх синів, а діти – батьків, кандидат в українські президенти спокійнісінько обговорює знижки на газ у РФ. Це вже за будь-якою межею добра і зла.

Про це у соціальних мережах написав Олег Тягнибок.
“Кандидат у президенти зі смиренністю холуя вислуховує приниження у бік своєї Батьківщини з уст одного із “кремлівських карликів”. Зрозуміло, що Москва у такий спосіб наочно демонструє українцям криваву цукерку: мовляв, виберете нашого Бойка – отримаєте знижку на газ. А те, що відстріляли понад 13 тисяч ваших земляків – ну то ж всяке буває навіть між “братьямі” Зрештою, до цинізму одвічного ворога України та його запроданців нам не звикати. Важко збагнути інше: яким чином у воюючій країні відверті вороги навіть не намагаються приховати свою ворожість – отримують інструкції та вказівки у самому лігві агресора, аби потім повернутися в Україну і так само, не ховаючись, їх виконувати й формувати плацдарм для продовження московської агресії. Чому працює “зелений коридор” для них? Яким чином вони як по свячену воду в Москву шастають?”, – наголосив Тягнибок.

Читайте також  Тимошенко рассказала Зеленскому, как «за пару дней» снизить тарифы на газ


“Хоча і тут все зрозуміло. Бо як може бути інакше, якщо влада в Україні – неукраїнська, олігархічна, барижна. Якби свого часу вона дослухалась до націоналістів й ухвалила запропонований нами закон про люстрацію, то за останні п’ять років такі, як Бойко/Медведчук не мріяли б навіть про посаду ліфтера у владних будівлях”, – додав лідер націоналістів.

Залиште свій коментарLoading...