Головна / Новини / Культура / Помер Андрій Мягков, якого всі любили за “Іронію долі” і “Службовий роман”

Помер Андрій Мягков, якого всі любили за “Іронію долі” і “Службовий роман”

У Росії помер відомий радянський і російський актор Андрій Мягков. Йому було 82 роки.

Смерть артиста підтвердили в прес-службі МХТ імені Чехова.


Андрій Мягков народився 8 липня 1938 року в Ленінграді, пережив блокаду. За наполяганням батька закінчив Ленінградський хіміко-технологічний інститут, і навіть працював в Інституті пластичних мас. Брав участь в аматорських виставах, де його помітив педагог Школи-студії МХАТ і запропонував йому спробувати себе в акторській майстерності. У 1965 році Мягков закінчив акторську школу і став працювати в театрі “Современник”. У тому ж році вперше знявся в кіно – роль дантиста Чеснокова в комедії “Пригоди зубного лікаря”.

У 1973 році його запросили грати у фільмі “Велика перерва” на роль Нестора Петровича, але Мягков поставив умову, що вчителі Світлану Опанасівну повинна грати його дружина і режисер відмовив йому в ролі. Найбільшу популярність Мягкову принесла роль Жені Лукашина у фільмі “Іронія долі, або З легким паром!”. Після цього знявся у фільмах: “Службовий роман”, “Гараж”, “Жорстокий романс”, “Брати Карамазови”, “Перекид через голову”, “На Дерибасівській гарна погода, або На Брайтон-Біч знову йдуть дощі”, “Іронія долі. Продовження”.

Читайте також  Олена Шоптенко наpoдила первістка та розсекретила ім'я малюка(фото)

Володар багатьох премій і звань, викладав в школі-студії МХАТ, був суддею в КВН, написав кілька книг, поставив кілька п’єс як режисер. Написав кілька книг, з однією з них навіть зняли серіал. Захоплювався живописом і малював портрети своїх колег.

У 1963 році одружився на актрисі Анастасії Вознесенської. Дітей у пари не було і як вони пояснювали в інтерв’ю – у молодості вони повністю присвячували себе роботі і не було часу ні на що інше. Пара вела дуже відокремлений спосіб життя, майже не з’являлися на публіці і не давали інтерв’ю.

У 2009 році Мягков пережив дві операції на серці, йому видалили тромб і замінили серцеві клапани. За попередніми даними, Мягков помер від гострої серцевої недостатності.

Залиште свій коментар