Головна / Новини / Світ / Президентка Молдови Санду попросила Росію поділитися “Супутником V”

Президентка Молдови Санду попросила Росію поділитися “Супутником V”Президентка Молдови Майя Санду вважає за необхідне щеплення населення російською вакциною “Супутник V”. Політикиня вже попросила російського посла, аби Росія поділилася з Молдовою вакциною.

Джерело: Майя Санду у фейсбуці


Зустріч з російським послом Олегом Васнєцовим президентка Молдови провела 25 березня. Епідеміологічна ситуація та вакцинація й стали основними темами розмови.

Майя Санду наголосила, що вбачає своїм пріоритетним завданням доступ населення до “ефективних вакцин усіх типів”, наскільки це можливо.Ще раз підкреслила, як і під час попередніх дискусій, що ми хотіли б отримати допомогу від Росії – для швидшого доступу до вакцини “Супутник V”,
– заявила молдовська лідерка.


Читайте також  Иосиф Кобзон впал в кому

Резюмуючи, вона наголосила, що чим швидше населення Молдови отримає доступ до вакцин, тим швидше держава зможе повернутися до нормального існування.

 

Коротко про Майю Санду:

  • Це президентка Молдови, обрана наприкінці 2020 року. Вона є проєвропейською політикинею, особливо якщо порівнювати з головним опонентом – проросійським Ігорем Додоном.
  • Після обрання главою держави Санду заявила, що хоче розвивати добрі відносини з усіма партнерами – Україною, Румунією, Росією та Європейським Союзом.
  • До слова, у Молдови досі є невирішений конфлікт з Росією. Остання веде окупацію частини території незалежної держави та контролює бойовиків з невизнаного Придністров’я.

 

 

Залиште свій коментар