Головна / Новини / Політика / Рабінович: Щоб бізнес почав працювати, нам потрібна відкрита економічна політика

Рабінович: Щоб бізнес почав працювати, нам потрібна відкрита економічна політика

Для підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу в Україні потрібна відкрита економічна політика, податкові канікули та пільгове кредитування. Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна», коментуючи питання телеглядача про те, коли можна очікувати полегшення умов ведення малого та середнього бізнесу.

 «Для цього потрібна зовсім інша політика. Я багато разів вже говорив, що, незважаючи на те, що я їх всіх просто органічно не переварюю, проте дійсно серйозні розбіжності у мене з цими людьми в області економіки. Я вважаю, що так країною не керують, так економікою не управляють. Я вважаю, що економічна політика, яку вони ведуть, закінчилася ще сто років тому. Нам потрібна відкрита економполітика. А що стосується середнього та малого бізнесу — йому вже не допоможе просте «полегшення». Нам потрібні пільгові умови, особливо це кредитування, і в першу чергу податкові канікули для малого та середнього бізнесу», — упевнений політик.

Він нагадав також про свою передвиборчу обіцянку не займати жодної державної посади після перемоги його партії «За життя» на парламентських виборах, а стежити за виконанням обіцянок, зокрема, щодо здійснення підтримки малому та середньому бізнесу.
«Повторюся. Я, будучи керівником партії «За життя», не займу жодної державної посади. Якщо ми виграємо вибори, я піду тільки дивитися за тим, щоб мої представники повністю виконували те, що ми обіцяли народу. Зокрема, по середньому і малому бізнесу нам потрібні дворічні канікули та пільгові умови для тих, хто веде в Україні бізнес, особливо в області хай-теку», — констатував парламентар.Нагадавши також, що головною перешкодою для ведення бізнесу в Україні нарівні з інфляцією є корупція, лідер партії «За життя» висловив упевненість, що нинішня влада не зможе її подолати, скільки б не обіцяла. Адже, за його словами, корупція органічно вписується в їх «систему побудови економіки України».

«Якщо наша влада пообіцяє побороти корупцію і поборе її, я навіть буду їм аплодувати. Але всі чудово розуміють, що нічого такого не вийде. Корупцію нинішня влада перемогти не може, тому що вона органічно вписується в ту систему «економічної побудови» Україна, яку веде уряд. Кожен раз, коли я чую від чиновників про боротьбу з корупцією, я завжди згадую старий анекдот про те, що боротися з проституцією силами самого борделя — це дуже і дуже сумнівно. Так само і з корупцією», — резюмував політик.

Залиште свій коментарLoading...