Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Радник Порошенка економить пальне, “зрізаючи” через заповідний парк – ЗМІ

Радник Порошенка економить пальне, “зрізаючи” через заповідний парк – ЗМІ

Автомобілі мільярдера і позаштатного радника президента Юрія Косюка щодня порушують заборону на проїзд заповідною зоною парку “Феофанія”, бо так ближче до роботи.Про це йдеться у сюжеті програми “Наші Гроші з Денисом Бігусом”.
Повідомляється, що елітні машини на великій швидкості їздять повз відвідувачів – між домівкою Косюка, збудованою впритул до “Феофанії”, і офісом його аграрного холдингу “Миронівський хлібопродукт”.

“Київський парк “Феофанія” – пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Особливий статус парку означає і особливий режим його відвідування: вільно їздити тут можна лише на велосипедах, проїзд та стоянка автомобілів – заборонені”, – наголошують журналісти. 
Як зазначається в сюжеті, найчастіше тут їздять два чорні мерседеси-“кубіки”, що належать МХП Юрія Косюка. Також зустрічаються синя Tesla Model S, сріблястий Porsche 911, вишневий Aston Martin, синій Ford Ranger, червоний Range Rover, білосніжна Lamborghini Murcielago.

Читайте також  Окупований Крим сколихнув землетрус

“У відповіді на запит з питанням “хто користується автомобілями” прес-служба МХП зазначила, що “це конфіденційна інформація, розголошення якої може призвести до порушення особистої безпеки Косюк Ю.А. та членів його родини”, чим фактично підтвердила, що користувачами є саме Косюк та його родичі”, – розповідають розслідувачі.

 

Журналісти підрахували, що, прямуючи парком, машини холдингу долають найкоротший і найшвидший шлях від маєтку Косюка до його роботи. Загалом 2,5 км замість 5,5 км в об’їзд.

Залиште свій коментар