Головна / Новини / Спорт / Результати Чемпіонату світу з футболу 2018 передбачив штучний інтелект

Результати Чемпіонату світу з футболу 2018 передбачив штучний інтелект

 14 червня, в Росії розпочався Чемпіонат світу з футболу. Букмекери вже зробили свій прогноз щодо того, яка з команд виборе першість на Мундіалі. Проте прогнози не обмежились думкою експертів, вчені також спробували передбачити результат матчів.

Науковці із Університету Дортмунда, Гента та Мюнхенського технічного університету проаналізували підходи, які використовують букмекери для визначення коефіцієнтів команд. Варто зазначити, що аби зробити свій прогноз одні букмекери моделюють матчі всіх команд. На основі цих даних можна сказати, що Бразилія переможе у фіналі Чемпіонату світу з футболу 2018 року з імовірністю 16,6 %, Німеччина – 15,8%, а Іспанія – 12,5%.
Інші букмекери використовують статистичну модель, засновану на чотирьох факторах: рейтинг Elo, результати кваліфікаційних матчів, успіхи в попередніх Чемпіонатах світу та домашню перевагу. На основі цих даних букмекери прогнозують перемогу Німеччини із ймовірністю 24%, Бразилії – 19,8% та Іспанії – 16,1%

Читайте також  Українець Олексій Новіков завоював титул найсильнішої людини планети (фото)

В цілому вчені проаналізували 16 змінних, а потім використали різні методи для прогнозування. Науковці використали алгоритм машинного навчання, метод регресії та ранжування за допомогою моделі Пуассона.У формуванні цього прогнозу враховувалися дані з 7000 матчів 228 збірних команд. Комбінування методів прогнозування дозволило передбачити результат кожного матчу чемпіонату і отримати ймовірність перемоги для кожної команди.

Ймовірність перемоги на Чемпіонаті світу з футболу 2018 для кожної з команд

Варто зазначити, що збірна Росії стане чемпіоном світу з футболу в цьому році з ймовірністю 0,1%. Шанси Іспанії та Німеччини на перемогу в турнірі практично рівні, але у Іспанії більше шансів дійти до фіналу.

Залиште свій коментарLoading...