Речниця російського відомства Марія Захарова відреагувала на слова Сікорського у своєму телеграмі. Вона додумалася нагадати, що “Росія – жіночого роду”.

Недолуга відповідь Захарової

Так, логічні звинувачення у бік Кремля посадовиця, як це часто роблять представники держави-агресорки, проігнорувала. Натомість вирішила приділити особливу увагу лише “гендеру Росії”.Росія – жіночого роду. Очевидно, Сікорський став жертвою концепції гендерної різноманітності,
– цинічно наголосила Захарова.
Про що говорив Сікорський

Колишній міністр закордонних справ Польщі зробив різку заяву в бік Росії у відповідь на висловлювання очільника тамтешнього МЗС Сергій Лаврова. Той назвав НАТО геополітичним проєктом, спрямованим на захоплення територій, які, мовляв, осиротіли внаслідок Варшавського договору та розпаду СРСР.

Читайте також  Пассажир раскрыл жуткие подробности о горящем самолете в "Шереметьево"

Може зацікавити – Росія відкрито шантажує Європу: дивіться відео

 

Повний текст допису Захарової у телеграмі:

Євродепутат від Польщі та ексглава польського МЗС Радослав Сікорський пообіцяв, що Росія “отримає по яйцях”. Його слова стали відповіддю міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову, який заявив, що НАТО є геополітичним проектом з освоєння територій, що залишилися після розпаду Організації Варшавського договору. Росія – жіночого роду. Очевидно, Сікорський став жертвою концепції гендерної різноманітності.