Головна / Новини / Світ / Росіяни відрікаються від Криму: в РФ різко затягнули нову пісню

Росіяни відрікаються від Криму: в РФ різко затягнули нову пісню

Росіяни зізналися, чому їх навіть силою складно затягнути на відпочинок в окупований КримЖителі РФ скаржаться на радянську спадщину, брудні воду й пляжі, огидний сервіс, транспортні проблеми й високі ціни.
Російська влада намагається змінити ставлення співвітчизників до відпочинку на окупованому півострові, але поки у неї нічого не виходить.

“Відштовхує від поїздок брудне море і нерозвинена інфраструктура з готелями і послугами. Великі ціни при цьому теж відштовхують. У Туреччині, Еміратах, Йорданії можна за ці ж гроші краще відпочити”, – говорить житель Нижнього Новгорода.

Росіяни кажуть, що в Криму дуже високі ціни на привізні продукти. Вони скаржаться на труднощі з водою, які спостерігаються, зокрема, в Феодосії. Ще одна проблема – велика відстань до півострова.


“Не тільки ми не їдемо. Знайомі, які регулярно відпочивали в тій же Туреччині, відзначають високі ціни в Криму і інфраструктуру, якість якої не відповідає ціновій політиці. Курорти Криму сьогодні неконкурентоспроможні в порівнянні з готелями економ-класу Туреччини. Дорого і погано в Криму: сервіс, ціни на фрукти. За менші гроші можна краще відпочити в Туреччині”, – зазначила жінка з Томська.
Також жителів Росії лякають розповіді про кілометрові пробки на переправі. Для багатьох зараз єдиний варіант дістатися до Криму – літак, але це занадто дороге задоволення.

Читайте також  Гастротуризм: ТОП-10 міст світу, де можна смачно поїсти (фото)

“Ми перший і єдиний поки раз були в Криму в 2013 році. Ще тоді, коли він не був російським, а ми жили в Волгограді. Тоді було зручно – сів на поїзд і поїхав”, – згадує мешканка Якутії.

До речі, багато росіян скаржаться на те, що в українському Криму відпочивати було набагато краще.

“Коли Крим був частиною України, все було в кілька разів дешевше, ніж в Росії, тому на деякі незручності ми дивилися крізь пальці. Але тепер, коли там ціни зрівнялися з московськими, це стало неможливо”, – каже турист з Санкт-Петербурга.

Нагадаємо, деякі росіяни вже не сильно раді Криму й Донбасу.Про це заявив на телевізійному політичному ток-шоу лідер громадського руху «Нова Росія» Микита Ісаєв.

«Відбувається приблизно наступне. Ми потрапили в пастку, в яку нас загнали. І Крим, Донбас, і Сирія – це та пастка, в яку ми втягнулися. Сил, очевидно, для того, щоб вирішувати ці питання військовим чином, економічним чином, дипломатичним чином, у нас на цей момент нема. У зв’язку з цим ми тепер знаходимося в тій ситуації, що ми надірвалися», – заявив він.Залиште свій коментар