Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / СБУ проводить масові обшуки в “агентів” РФ, завітали й до журналістів

СБУ проводить масові обшуки в “агентів” РФ, завітали й до журналістівСлужба безпеки України проводить у понеділок понад 25 санкціонованих обшуків у різних регіонах України в осіб, які сприяють Росії в проведені антиукраїнських акцій.

Про це повідомляє у Facebook речниця спецслужби Олена Гітлянська.


За її словами, під час обшуків вже вилучено пропагандистські матеріали, зброя, вибухівка та багато інших доказів підривної роботи проти України.“На жаль, серед цих громадян є ті, хто має відношення до журналістського цеху, але приналежність до професії не може бути індульгенцією від законної відповідальності за антидержавницькі дії. Тому просимо вас не давати передчасні оцінки до оприлюднення всіх матеріалів”, – пише Гітлянська.

Читайте також  Масове отруєння водою в Макіївці: відома обурлива причина

Вона пообіцяла, що більш детальна інформація про це з’явиться на сайті СБУ після завершення всіх необхідних процесуальних дій.


За інформацією “Української правди”, обшуки, зокрема, проходять у Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі. У столиці СБУ прийшла до журналіста Юрія Лукашина.

Залиште свій коментар