Головна / Новини / Політика / Сльози президента: Зеленський розчулився під час перформансу на параді до Дня Незалежності

Сльози президента: Зеленський розчулився під час перформансу на параді до Дня Незалежності

Президент заплакав під час перформансу.Президент України Володимир Зеленський розчулився під час перегляду театралізованого перформансу “ДНК” (День Народження Країни).
Дійство показали під час параду до Дня Незалежності України 24 серпня.

Перфоменс тривав понад десять хвилин: супроводжувався спеціальною музикою і звуковим дизайном. Через ходу дівчинки, яка є уособленням ДНК, образу України, він показав історичні віхи України – від доби Київської Русі до новітньої історії України. Під час дійства дівчинка спускалася по вулиці Інституцькій на Майдан Незалежності, а потім Хрещатиком бігла на зустріч військовим.

Читайте також  Добыча янтаря и игорный бизнес: Зеленский поручил Кабмину внести 9 законопроектов для экономического роста


Саме в момент, коли дівчинка з квітами в руках вийшла на Хрещатик і почала бігти, Зеленський розчулився і заплакав. До слова, схвильовано виглядала і його дружина – перша леді Олена Зеленська.
Дівчинку, яку згодом обійняв військовий, на Майдані зустріли з оплесками. До слова, під час перегляду не залишилися байдужими на емоцій і колишні президенти України: Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко.

Залиште свій коментар