Головна / Новини / Світ / Собчак розповіла про заздрість росіян, все через Зеленського: “Класний і симпатичний президент-бойфренд”

Собчак розповіла про заздрість росіян, все через Зеленського: “Класний і симпатичний президент-бойфренд”

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак заявила в інтерв’ю “Радіо НВ“, що заздрить українцям через те, що їхній президент – це Володимир Зеленський.

“Все-таки поки, мені здається, Росія, як країна досить патріархальна, шукає такого президента-батька, президента-царя. І в це, власне, успіх. Ось навіть якщо ми дивимося на опозицію, саме коли лідер стає теж таким авторитарним, жорстким, він починає нарощувати електорат. На жаль, це як у Шварца, розумієте: щоб вбити дракона, треба самому стати драконом. А це найжахливіше, чесно кажучи, що відбувається в моїй країні”, – сказала Собчак.

Вона зазначила, що Україна виявилася готова до “президента-бойфренда”.

Читайте також  Худшего с Россией не могло произойти ничего: Трамп ошеломил новым заявлением“Я навряд чи можу судити про політику чужої держави, не дуже, чесно скажу, за цим пильно стежу, щоб бути експертом, а в моєму баченні, здалеку, Україна виявилася не готова до президента – батька і царя, а до президента – симпатичного сина або навіть бойфренда, з яким Україна готова жити, дружити. Якийсь такий молодий, класний і симпатичний президент раптом виявився можливим. Це круто”, – заявила Собчак.

За словами Собчак, коли Зеленський став президентом у неї було “відчуття абсолютного чуда, що відбувається на твоїх очах диво”.

Залиште свій коментарLoading...