Головна / Новини / Культура / Співачка, що надзюрила на фаната, вперше пояснила свою витівку

Співачка, що надзюрила на фаната, вперше пояснила свою витівку

Солістка гурту Brass Against, учасниця американського шоу “Голос” Софія Уриста, яка надзюрила на фаната під час виступу, вперше прокоментувала свою витівку. Співачка вибачилася перед шанувальниками та заявила, що вона не з “шокуючих художників”.Про це виконавиця написала на особистій сторінці в Instagram. Софія додала, що тієї ночі дозволила собі занадто “розширити межі на сцені” (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).
“Я хочу розповісти про свій виступ на рок-фестивалі Welcome To Rockville у Флориді. Я завжди ділила кордони у музиці та на сцені. Але тієї ночі я надто далеко розширила кордони”, – написала співачка.

Співачка Софія Уріста.

Вона зазначила, що дуже любить сім’ю, гурт та фанатів, після чого вибачилася.“Я знаю, що деяких образило те, що я зробила. Я вибачаюсь перед ними і хочу, щоб вони знали, що я не хотіла завдавати їм болю. Я не шокуючий художник. Я завжди хочу ставити музику на перше місце. Я вдячна вам за ваше постійне кохання та підтримку”, – підсумувала Уріста.
Софія Уріста перед концертом.

Нагадаємо :

Читайте також  Чому Україна не поїде на дитяче "Євробачення"

Під час рок-фестивалю Welcome To Rockville у Флориді Софія Уриста захотіла “по-маленькому” та покликала до себе відчайдушного шанувальника. Вона справила потребу прямо на сцені, на обличчя фаната, який зовсім був не проти. Після інциденту чоловік почав радісно стрибати та розмахувати руками.

Софія Уриста справила потребу фанату.

Після свого виступу співачка вибачилася у Facebook за свій вчинок та виправдала його тим, що “захопилася”.

Уріст Софія на фоні води.
Софія Уриста пояснила свою витівку.

Залиште свій коментар