У ніч на 9 жовтня російські війська знову завдали терористичного ракетного обстрілу по мирному населенню Запоріжжя. Як зауважив президент, ці люди просто спали й ні на кого не нападали.Зеленський нагадав, що проти нас воюють терористи

Внаслідок ракетного обстрілу Запоріжжя зруйновані житлові та приватні будинки. На жаль, є загиблі. Фактично цих людей вбили російські військові.

Україна ніколи не хотіла цієї війни. Україна не робила нічого, щоб її спровокувати. Ми маємо справу з державою, яка не хоче миру. З державою-терористом,
– написав Зеленський.Наслідки обстрілу Запоріжжя: фото з телеграм-каналу Володимира Зеленського

Що відомо про обстріл Запоріжжя

  • Близько 2 ночі 9 жовтня росіяни випустили по Запоріжжю 12 ракет. Більшість ракет влучили в житлові багатоповерхові та приватні будинки в одному з районів міста.
  • Наразі відомо про 12 загиблих. За останніми даними, до лікарень госпіталізували 49 постраждалих, з них 6 дітей. Під завалами можуть ще перебувати люди – на місцях подій триває рятувальна операція.
  • Останнім часом окупанти тероризують Запоріжжя та обстрілюють місто щодня. Нагадаємо, що напередодні, 6 жовтня, росіяни випустили по місту 7 ракет, тоді загинули 19 людей.