Головна / Новини / Політика / “Так не охороняють ні Путіна, ні Трампа”: Зеленський у США розлютив пропагандистів (відео)

“Так не охороняють ні Путіна, ні Трампа”: Зеленський у США розлютив пропагандистів (відео)

Президент України Володимир Зеленський під час візиту у США проігнорував російських пропагандистів.

Так, до місця проведення одного з офіційних заходів приїхала знімальна група телеканалу “Россия 1”. Журналіст запитав, чи тиснув американський президент Дональд Трамп на Зеленського, але той не став спілкуватися з пропагандистом (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).

“Ясна річ, що Володимир Зеленський чув нас, але відповідати не став”, – вважає росіянин.Пропагандист "Россия 1" і Зеленський
Відзначимо, інцидент викликав бурхливу реакцію у телеканалу РФ. “Я ось чесно скажу, що такого я не бачив ніколи, хоча висвітлював візити багатьох президентів у різні країни. Так як Зеленського охороняють тут, у Нью-Йорку, не охороняють ні Путіна, ні Трампа, не охороняють, більше того скажу, навіть Порошенка. До Порошенка можна було спокійно підійти, спокійно щось запитати. Так, він всякі дурниці нам відповідав, але тим не менше, – відповідав. Навколо Зеленського в три ряди вишикувалися охоронці, причому не американські, а саме українські…

Може, вони бояться, що ми запитаємо про його зв’язки з Трампом і про Байдена, може, просто чогось побоюється”, – заявили в ефірі росТБ.

Читайте також  Українці рознесли Парубія через інавгурацію Зеленського: "Де саме, па*ло, тобі весело було?"

Обережно! Відео зняте пропагандистами!

 

Залиште свій коментарLoading...