Головна / Новини / Наука та технології / Тепер годинник вимірює стрес

Тепер годинник вимірює стрес

Український стартап Force розпочав продаж унікальних смарт-годинників EMwatch. Головна особливість новинки в тому, що аксесуар вміє визначати рівень стресу користувача та давати рекомендації, як його знизити.

EMwatch відстежує кров’яний тиск, пульс, кількість пройдених кроків, фази сну (всього 20 параметрів), це вміють робити майже все “розумні” годинники. Проте новинка має і укнікальну функцію – фірмові алгоритми обчислюють рівень стресу власника, а персональний помічник (ведмідь зі штучним інтелектом) дасть користувачам рекомендації, як його знизити.

Читайте також  Огонь и взрывы! Под домом Луценко штурм. Небо стало красным! "Убийцы должны сесть". Фото и видеоЦе можуть бути загальні поради, або годинник порекомендує заспокоїтися, оскільки у користувача підвищився тиск, або EMwatch отримали інші сигнали, які свідчать про підвищення стресу. Їх можна побачити на екрані пристрою або в додатку для смартфона.Представники Force говорять, що годинники з акумулятором на 100 міліампер годин можуть пропрацювати без підзарядки 2,5 тижні. Варто зазначити, що новинка коштує 2 299 гривень

Залиште свій коментарLoading...