Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / Термінова новина! Крисіна посадили на 5 років

Термінова новина! Крисіна посадили на 5 років

Суд дав п’ять років реального строку співучаснику убивства журналіста В’ячеслава Веремія Юрію Крисіну.Про це “Українській правді” повідомила адвокат матері журналіста Вікторія Дейнека.
“Прокуратура просила 6, я просила 7, максимальна це по статті санкція, але суд скасував вирок… і дав 5 реальних років”, – пояснила вона.

Таким чином, Апеляційний суд Києва задовольнив апеляцію прокуратури та сторони постраждалих на вирок першої інстанції, яка дала Крисіну 4 роки позбавленні волі умовно.За словами Дейнеки, мотивація суду полягала, зокрема, в тому, що не було щирого каяття Крисіна.
Читайте також  Спецслужбы России готовили громкое убийство офицера ВСУ (Фото)

“Апеляція вказала, що за його поведінкою навіть в Апеляційному суді не було видно, що він щиро розкаявся”, – зазначила захисник, додавши, що в попередньому вироку суд вказував каяття як пом’якшувальну обставину.

Крім того, Крисін ніяким чином не намагався усунути тяжкі для веремія наслідки, що, як пояснила Дейнека, також стало підставою для апеляції.

“І не врахував (суд першої інстанції – УП), що це є тяжкий злочин, тому умовним покаранням не можна виправити”, – розповіла адвокат.

Залиште свій коментар