Головна / Новини / Спорт / The International 2018: підсумки найбільш очікуваного чемпіонату

The International 2018: підсумки найбільш очікуваного чемпіонату

Відомий дотерський турнір The International збирає біля моніторів та у глядацькому залі мільйони фанатів щороку. Існує чемпіонат вже 7 років: уперше змагання побачили світ в 2011-му. За цей час, The International зазнав суттєвого розвитку та змін. Тут немає нічого дивного, адже аудиторія поціновувачів кіберспортивних ігор невпинно росте: тепер, це не лише підлітки та діти, а й цілком солідні дорослі люди. Призові фонди найвідомішого турніру теж суттєво «підскочили»: тепер перевищують, як правило, десятки тисяч доларів.

Цьогорічний The International приніс фанатам чимало переживань та, в свою чергу, позитивних емоцій. Тож давайте згадаємо, чим ввійде в історію восьмий за рахунком чемпіонат.

Підсумками стали: 

  • Перемогу здобула команда європейська команда OG, що порушило певну закономірність: зазвичай, перемогу почергово здобували представники Заходу і Сходу. Та OG впевнено вихопили перемогу з рук китайського супротивника в фінальному поєдинку.  • Російська команда Virtus.pro отримала набагато гірший результат в порівнянні з минулим роком: гравці були впевнені в своїй перемозі, але не здобули навіть призового місця. Критики пов’язують це з тим, що супротивники встигли добре вивчити стратегію гри віртусів, які вели себе в чемпіонаті досить передбачувано.
  • Приємно здивувала фанатів команда Winstrike, яка раніше не здобувала високих результатів. Хлопці повертались додому з 9-12 місцем, яке їх більш ніж влаштовувало. Досить непогано для початківців, тому критики пророчать їм чудове майбутнє в кіберспорті.

 

Читайте також  Ліверпульський фараон отримуватиме космічну зарплату

Також надзвичайно цікавим моментом турніру було змагання між штучним інтелектом та професійними гравцями. Та не хвилюйтесь, людство поки в безпеці: ботам не вдалось перемогти.

Призовий фонд The International 2018 здивував не на жарт. Він став майже на півмільйона вищим, ніж у попередньому, 2017-му році. Загальна сума призових фондів усіх чемпіонатів, які проводились з 2011 року, склала 100 мільйонів доларів: це теж новий рекорд.

Де пройде The International 2019?

Місцем проведення стане Азія: свої двері кіберспортсменам відкриває один з найбільших стадіонів Шанхаю. За офіційними даними, в турнірі візьмуть участь 12 команд, а також буде відведено додаткове місце для регіональних кваліфікацій.

Якщо ж ви хочете завжди дізнаватися кіберспортивні новини першими, рекомендуємо завітати на сайт ESN . Там на вас чекають надзвичайно цікаві експертні матеріали зі світу кіберспорту. Ресурс буде цікавий геть усім, хто цікавиться іграми. До того ж, читати матеріали можна абсолютно безкоштовно: сайт створений з ініціативи фанатів кіберспорту, які не ставлять за мету набивання кишень.

Залиште свій коментарLoading...