Головна / Новини / Наука та технології / У 2025 році можуть заборонити газові котли: чому і яка альтернатива

У 2025 році можуть заборонити газові котли: чому і яка альтернатива

Домогосподарства попереджають, що газові котли можуть бути заборонені від 2025 року відповідно до плану по боротьбі зі зміною клімату і допомоги світу в досягненні мети за нульовими викидами.Як повідомляє Mirror, це один з 400 заходів, які вводять поетапно, щоб допомогти впоратися з глобальним потеплінням. Будуть й інші зміни, включаючи заборону на продаж до 2030 року сильно забруднюючих бензинових і дизельних автомобілів.


Коли газ видобувається, він виділяє вуглецеві викиди в довкілля, що, своєю чергою, посилює загальну кліматичну проблему. Для вирішення цієї проблеми Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) заявило, що від 2025 року не слід продавати нові котли, що працюють на викопному паливі, за винятком тих випадків, коли вони сумісні з воднем.

Читайте також  Бургер від робота

МЕА повідомляє, що шлях скорочення викидів до “чистого нуля” до 2050 року необхідний для запобігання небезпечному підвищенню температури. Глобальне потепління більш ніж на 1,5°C може завдати шкоди екосистемам і Землі через більш екстремальні погодні умови і підвищення рівня моря.

Від 2023 року у нових будинках повинні встановлювати низьковуглецеві альтернативи, такі як електричні теплові насоси. Всім іншим домовласникам потрібно замінити свої старі газові котли протягом наступних 8 років.
Залиште свій коментар