Головна / Новини / Суспільство / У центрі Києва зібралися на марш за права жінок (фото)

У центрі Києва зібралися на марш за права жінок (фото)У центрі Києва біля монументу Незалежності зібралися учасниці жіночого маршу “Oh my March! МАТИ вибір” до Міжнародного дня боротьби за права жінок.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Української правди.


Як зазначають організатори акції – жноча корпорація “МАТИ”, марш має за мету “виявити і показати нових українок і побачити, що їх турбує”.

Серед гасел учасниць заходу – “Давай разом мити посуд”, “Давай разом виховувати дітей”, “МАТИ вибір”, “МАТИ можливості”, “Ми – справжні Національні Дружини”, “Хочу народжувати дітей, а не військових”, “Моя дорогенька, я твій През”, “Трюдо краще Гройсмана, бо фемініст”.

За словами організаторів, кольором маршу обрано фіолетовий, який був одним із кольорів найперших європейських борців за права жінок.


Читайте також  «До речі, Петро Олексійович, що там на рахунок патріотизму?» – Парасюк поглyзyвaв з Порошенка з приводу закриття медведчуківських каналів

Станом на 12:00 марш рушив Хрещатиком до ЦУМу, у колоні кількадесят учасниць. 

 

 

 

 

 

 

 

ФОТО – ЄВГЕН РУДЕНКО, ЕЛЬДАР САРАХМАН, УП

Марш планував йти до Михайлівської площі, звідки учасниці мали рушити до КМДА, приєднавшись до колони маршу “Годі терпіти” з вимогою ратифікувати Стамбульську конвенцію Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству.

Усі фото – Євген Руденко та Ельдар Сарахман, УП 

Українська правда
Залиште свій коментар