Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У кабінеті заступника Луценка знайшли “прослушку”: перші подробиці

У кабінеті заступника Луценка знайшли “прослушку”: перші подробиці

У службовому кабінеті заступника генерального прокурора України Анжели Стрижевської виявили несанкціонований прослуховуючий спецзасіб.

Як повідомила прессекретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган у Facebook, на місце викликали слідчо-оперативну групу СБУ, яка зафіксувала цей факт.

“Ми пов’язуємо це з тим, що саме цей заступник — Анжела Стрижевська — є керівником прокурора, який підтримує адмінпротокол щодо А. Ситника (глава НАБУ. — Ред.)”, — зазначила вона.Анжела Стрижевська

“Для санкціонованого прослуховування кабінету одного з керівників ГПУ необхідний дозвіл або від заступника генпрокурора, або від самого генерального прокурора. Відповідно, в цьому випадку має бути дозвіл від керівника САП-заступника генпрокурора. Однак жоден із заступників ГПУ, генпрокурор або керівник САП таку “прослушку” не санкціонував”, — додала Сарган.

Читайте також  В Киеве произошла массовая драка в маршрутке из-за места для старушки и открытой форточки

За фактом виявлення несанкціонованої “прослушки” СБУ зареєструвала кримінальне провадження.

Як повідомило джерело в правоохоронних органах “Українським Новинам”, прослуховування Стрижевської було санкціоновано в рамках розслідування кримінального провадження стосовно заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака.

За його словами, прослуховування проводило Національне антикорупційне бюро.

Співрозмовник не уточнив, як довго велася прослушка і хто саме дозволив негласні слідчо-розшукові дії.

Також уточнюється, що прослуховуючий пристрій був виявлений на стелі.

Залиште свій коментарLoading...