Головна / Новини / Культура / У Канаді побачили «Кіборгів» і підтримали Олега Сенцова

У Канаді побачили «Кіборгів» і підтримали Олега Сенцова

Глядачі фільму «Кіборги» в Оттаві приєдналися до міжнародної акції з вимогою до Росії звільнити кримського режисера, українського політичного в’язня Олега Сенцова.
Показ відбувся у кінозалі Музею історії, розташованого поблизу парламенту Канади, – повідомляє Укрінформ.Присутні під час показу, серед яких були не лише члени української громади, а й дипломати, урядовці, чиновники й канадські військові, зробили спільну фотографію із плакатами #FreeSentsov. Долучилася до флешмобу й делегація українських депутатів, яка саме перебувала з офіційним візитом у Оттаві.


Окрім цього, перед початком фільму на екрані транслювався величезний слоган Save Oleg Sentsov, а на вході відвідувачам роздавали футболки із зображеннями українських політичних в’язнів.

Також про українських політичних в’язнів згадали у своєму виступі автор сценарію фільму Наталія Ворожбит та продюсер Іванна Дядюра.

Читайте також  Фото завораживают: жена украинского нардепа снялась для итальянского журнала

Директор Конгресу українців Канади Ігор Михальчишин оголосив, що українська громада братиме також активну участь у різноманітних акціях, приурочених до проведення на території РФ Чемпіонату світу з футболу.
Українського режисера Олега Сенцова, який 14 травня оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів у Росії, в РФ засудили до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у «терористичній діяльності» на території анексованого Криму.

Нині в Росії й анексованому Криму утримуються 64 українських політв’язнів, звільнення яких вимагає Олег Сенцов.

Нагадаємо, члени обох палат парламенту Канади виступили на підтримку українського політичного в’язня Олега Сенцова.

Залиште свій коментар