Головна / Новини / Суспільство / “У Києві Об’єднавчий собор! Людей повно!!!!! Оце так день. Люди йдуть і йдуть.”, – Мирослав Гай

“У Києві Об’єднавчий собор! Людей повно!!!!! Оце так день. Люди йдуть і йдуть.”, – Мирослав Гай

Мережу підкорила світлина, зроблена в день проведення Об’єднавчого Собору у Києві.

Фото поділився відомий блогер Мирослав Гай.

“Людей повно!!!!! От це так день. Собор скоро починається. Люди йдуть і йдуть.” – коментує він.Нагадаємо, за попередніми підрахунками, в Об’єднавчому Соборі, який відбувається 15 грудня, візьмуть участь 192 делегати, і вони будуть обирати Предстоятеля в два тури.

Про це “Українській правді” розповіли джерела серед організаторів Собору.

Від УПЦ Київського патріархату будуть присутні 42 архієрея, і з ними відповідно по одному священику і звичайній людині, всього 126 делегатів.
Від УАПЦ підтвердили участь 12 єпископів і кожен привезе з собою священика і мирянина, тобто – 36 делегатів.

“Від Московського патріархату підтвердили участь 10 єпископів і кожен зі священиком і мирянином. Загалом – 30 осіб”, – зазначив співрозмовник.

В цілому, за попередніми підрахунками (екзарха Вселенського Патріарха) в Соборі візьмуть участь: 64 архієрея, 64 священики і 64 мирянина, всього – 192 учасника Об’єднавчого Собору.

Читайте також  "Стартуй сьогодні": у Києві презентували бізнес-проекти для ветеранів АТО

Під час Собору відбудеться таємне голосування за Предстоятеля. Буде два тури, перший тур – рейтингове голосування. До другого туру вийдуть три кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів учасників собору і серед них буде обраний Предстоятель.

Така процедура обрання Предстоятеля залишає інтригу, оскільки робить реальним висунення не тільки митрополита КП Епіфанія, якого в четвер підтримав собор Київського патріархату, але і митрополита Михайла, якого на згаданому Соборі підтримала меншість.

Крім того, в заході візьмуть участь як почесні гості Президент України Петро Порошенко і голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

За даними джерел УП, Собор розпочнеться з короткої обідні в 10 ранку, потім виступить Президент і після цього духовенство буде вирішувати питання порядку денного.

Залиште свій коментарLoading...