Головна / Новини / Суспільство / У Києво-Печерській лаврі виявили нових 7 випадків захворювання на COVID-19

У Києво-Печерській лаврі виявили нових 7 випадків захворювання на COVID-19

У Києво-Печерській лаврі виявили ще 7 хворих на коронавірус COVID-19. Станом на 17 квітня у лаврі вже понад сто випадків зараження коронавірусною інфекцією. Лавру закрили на карантин.

Про це повідомив мер Києва Володимир Кличко під час брифінгу.

17 квітня у Києво-Печерській лаврі виявили ще 7 випадків зараження COVID-19,
– повідомив Кличко.Відтак, в Києво-Печерській лаврі вже близько 100 випадків захворювання на коронавірус COVID-19, з яких три – летальні.

Що відомо про спалах коронавірусу в Києво-Печерській лаврі

9 квітня мер Києва Володимир Кличко повідомив, що з 41 нового випадку, що виявили за останню добу у Києві – 26 хворих з Києво-Печерської лаври. Кличко закликав вірян дотримуватися карантинних обмежень.

Складно уявити, який може бути ланцюг передачі інфекції,
– заявив Кличко.
13 квітня Кличко повідомив про нові 63 випадки зараження в Києво-Печерській лаврі, а загальна кількість хворих в Лаврі зросла д 90. Храм вирішили закрити на карантин. 

Важливо! Церкви наразі повинні правити служби в обмежувальному режимі та максимально залучити онлайн-трансляції.

Масові зібрання наразі дуже небезпечні та заборонені, тому відвідування церкви не може бути винятком. Втім, значна частина українців продовжують ігнорувати карантинні обмеження та відвідують церковні служби.

Читайте також  Украинцы смогут прописаться без согласия владельцев: новый закон обернется грандиозным скандалом

Зокрема, на Благовіщення 7 квітня у Львові священник УГКЦ причащав парафіян на задньому дворі церкви, причому всіх з однієї ложки.

Чи дозволені церковні служби під час карантину

  • Уряд офіційно не закриває церкви, однак забороняє масові релігійні заходи. Попри це Православна церква України не бачить підстав для заборони проведення богослужінь за участю не більше як 10 осіб.
  • Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з главами церков. Мовилось про безпеку святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах поширення коронавірусу.
  • Вперше в історії у Ватикані усі великодні богослужіння Папи Римського Франциска відбудуться без присутності вірян. Папа просто зачитає молитву онлайн.

Важливо! Станом на ранок 17 квітня у Києві зафіксовано вже 705 випадків зараження COVID-19. За цим показником Київ на другому місці після Чернівецької області за кількістю підтверджених випадків захворювань.

 

Залиште свій коментарLoading...