Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У Кривому Розі жінка вистрибнула з дитиною на руках із 10 поверху (фото + відео)

У Кривому Розі жінка вистрибнула з дитиною на руках із 10 поверху (фото + відео)

У Кривому Розі 20 грудня жінка із 4-річним сином на руках вистрибнула з вікна 10 поверху і розбилася на смерть.

Це сталося у Покровському районі в 14-поверховому будинку на мікрорайоні Зарічний-5, передає “Перший Криворізький” (щоб подивитися відео, проскрольте до кінця сторінки).

Як ідеться у сюжеті ТСН, поліція розглядає версію про суїцид, до того ж це вже другий подібний випадок у цій будівлі.“Дитина лежала тут, а там мати на лавку впала. Непогано одягнені”, — розповів мешканець будинку.
Жінка не залишила ніякої передсмертної записки. Жителі ламають голову над тим, як вона могла потрапити в під’їзд, адже внизу стоїть домофон. А загибла з дитиною узагалі жили в іншому районі міста. Батько сімейства давно виїхав на заробітки за кордон. З ним уже зв’язалися правоохоронці.

Читайте також  Хмельницький чиновник прив’язав собаку до машини та тягнув його по дорозі (фото, відео)

Випадково жінка не могла випасти з вікна, оскільки там стоїть дуже висока бетонна огорожа. Сусіди не чули ніяких незвичайних звуків або слідів боротьби. А прибиральниця, яка за декілька хвилин до трагедії прибирати в парадному, не бачила загиблих. Поліція порушила кримінальне провадження за фактом самогубства.

Залиште свій коментарLoading...