Головна / Новини / Надзвичайні події та кримінал / У Львові неповнолітня дівчинка на Porsche влаштувала ДТП: покарання здивувало

У Львові неповнолітня дівчинка на Porsche влаштувала ДТП: покарання здивувало

У Львові неповнолітня дівчина спровокувала аварію, за що заплатила маленький штраф в розмірі 525 гривень.“Мене протаранила 16-річна мажорка на “Порше”. Її батько відмовляється віддати мені гроші за авто, аргументуючи тим, що це я винен і не загальмував”, – повідомив у Facebook потерпілий в результаті ДТП Василь Гукалюк.от 77 грнот 599 грнот 4 519 грнот 1 350 грнМужская обувь -50%Скидки на летнюю мужскую обувь, оплата при получении!820 грн
За його словами, відеореєстратор зафіксував момент, як він гальмував і вивернув машину спеціально від пасажирських дверей іномарки, щоб не поранити водія.

“І швидкість була 45 км/г. Її батько – співвласник кількох готелів у Львові та автобізнесу. Перший суд ми виграли завдяки підтримці людей і мене визнали невинним, але який з цього толк? Зараз почався новий суд”, – підкреслив він.Гукалюк також додав, що батько винуватиці аварії не вважається з вартістю його авто.

“Він стверджує, що моє авто коштує копійки, я пропонував віддати мені гроші за авто і нехай його забирає або нехай мені купить таке ж авто, але він сказав, що не буде. Він вважає, що давати “Порше” 16-річній в руки і садити 8-річного сина на переднє пасажирське – це нормально. Чисто по-мужицьки і по-пацанськи не хоче відшкодувати гроші за авто”, – підкреслив Гукалюк.

Він закликав усіх, хто може, зупинити таке свавілля.

 

Залиште свій коментар