Головна / Новини / Суспільство / У Мелітополі знайшли дитину-Мауглі: жив просто неба на вулиці

У Мелітополі знайшли дитину-Мауглі: жив просто неба на вулиці

У Мелітополі співробітники Служби у справах дітей виявили восьмирічного хлопчика, який жив просто неба.Деталі розповіли на сторінці в Facebook Служби у справах дітей у Мелітополі.
Дитину, яка живе просто неба на купі старих матраців і картонках, помітили місцеві жителі та працівники місцевої ДЮСШ і повідомили про це у відповідні органи. Під час рейду фахівці служби у справах дітей знайшли у вказаному місці восьмирічного хлопчика.

Разом з хлопчиком було двоє дорослих, які назвалися батьками дитини. Однак жодних документів, які могли б це підтвердити, вони надати не змогли. Соцпрацівникам вони повідомили, що живуть на вулиці вже понад тиждень.

Читайте також  Дружину Медведчука Оксану Марченко внесли до бази “Миротворець”


На фотографіях видно, що дитина жила в кущах просто неба. Замість ліжка він використовував старі матраци, які просто лежали на землі. А замість шафи та іграшок – картонну коробку.
Хлопчика оглянули та негайно доставили до дитячої лікарні для проходження медичного обстеження та необхідного лікування.

Як і чому неповнолітня дитина опинилася на вулиці – будуть розбиратися в правоохоронних органах. Також з’ясовуються особи дорослих, які перебували на вулиці разом з хлопчиком.

У Мелітополі знайшли дитину-Мауглі: жив просто неба на вулиціУ Мелітополі знайшли дитину-Мауглі: жив просто неба на вулиціУ Мелітополі знайшли дитину-Мауглі: жив просто неба на вулиціУ Мелітополі виявили хлопчика-Мауглі (Фото: facebook.com/ChildrensService)

Залиште свій коментар