Головна / Новини / Політика / У мене є повний мандат на зміни! Зеленський зробив потужну заяву. Все зміниться

У мене є повний мандат на зміни! Зеленський зробив потужну заяву. Все зміниться

Президент Володимир Зеленський заявляє про амбітні плани своєї команди й обіцяє, що за 5 років Україна кардинально зміниться.

“Зараз у мене і моєї команди є повний мандат на зміни. МИ уже маємо більшість у парламенті, скоро сформуємо професійний уряд та оберемо порядного генерального прокурора. Своїм шансом змінити країну ми обов’язково скористаємося.

За найближчі 5 років Україна зміниться кардинально.

Наша економіка зростатиме по 5-7% (ВВП) на рік. І я запрошую турецький бізнес зростати разом”.За цей час ми проінвестуємо в нашу інфраструктуру щонайменше 20 мільярдів доларів. Щоб: привести в порядок 24 тисячі кілометрів наших доріг; збільшити кількість реально працюючих аеропортів до 15 аеропортів; забезпечити розвиток 5 морських портів, щоб і істотно збільшити їхню потужність; потроїти потужність нашого військово-промислового комплексу”.
Крім того, Зеленський заявив: “Восени ми приймаємо закон про концесію, що дасть можливість державі безпечно працювати з приватним сектором”.

“Будемо дуже раді бачити турецькі компанії в якості надійних партнерів у всіх наших проектах. Заходьте зі своїм капіталом, досвідом, технологіями”, – наголосив президент.

Також, Нова влада України планує відкрити ринок землі уже наступного року, провівши до кінця 2019 року земельну реформу.

Читайте також  Міноборони перевірить, чи "косив" Зеленський від армії

Президент зазначає: “В цьому році ми обов’язково проведемо земельну реформу, що вже наступного року дозволить створити ринок землі на 40 мільйонів гектарів, що є однією з найкращих у світі за своєю якістю

В Україні уже є турецькі компанії, які володіють землею. Компанія Onur, якщо я не помиляюся. Є представники? Доброго дня. Багато у вас нашої землі?

Сподіваюся таких компаній стане значно більше. Особливо це стосується південної частини Україии, де є потреба у створенні та розвитку меліоративних систем. Тут ми також розглядаємо можливості для державно-приватного партнерства”.

Також, варто зазначити, що у команді президента України Володимира Зеленського планують ліквідувати відразу кілька міністерства в уряді, а на їх базі створити одне.

У Володимира Зеленського думають ліквідувати в якості самостійних такі відомства: Міністерство культури (очолює Євген Нищук), Міністерство молоді і спорту (Ігор Жданов), а також Міністерство інформаційної політики (Юрій Стець). На їх базі може з’явиться міністерство інформації.

Залиште свій коментарLoading...