Головна / Новини / Спорт / У Пхьончхані на допінгу спіймали ще одного російського спортсмена

У Пхьончхані на допінгу спіймали ще одного російського спортсмена

На Олімпійських іграх у Південній Кореї дала позитивний результат допінг-проба російської бобслеїстки Надії Сергєєвої.

Про це повідомляє ТАСС з посиланням на заяву Федерації бобслею Росії.

“Проба на допінг бобслеїстки Надії Сергєєвої від 18 лютого дала позитивний результат на серцевий препарат, який входить до списку заборонених”, – йдеться в ньому.У федерації запевняють, що за кілька днів до цього, 13 лютого, її проба була чистою.
“Медичний штаб збірної препарату спортсменці не виписував. Федерація бобслею Росії і сама спортсменка розуміють міру відповідальності і усвідомлюють, як те, що трапилося, може відгукнутися на долі всієї команди”, – заявляє федерація бобслею.

Читайте також  Англійці розривають! Драма "Аякса": "Тоттенхем" на останній секунді вийшов до фіналу Ліги чемпіонів (фото, відео)

Делегація олімпійських атлетів з Росії підтвердила позитивний результат допінг-проби Сергєєвої.

“Сьогодні делегація олімпійських атлетів з Росії отримала офіційне повідомлення про те, що допінг-проба члена команди олімпійських спортсменів з Росії Надії Сергєєвої, яка виступала в змаганнях з бобслею, дала позитивний результат на заборонений препарат триметазидин. Рішення щодо цього випадку буде ухвалене згідно з чинним регламентом”, – йдеться в заяві делегації.

Повідомляється, що 2 роки тому в організмі Сергєєвої був виявлений заборонений препарат мельдоній, який стимулює роботу серця.

 
Залиште свій коментарLoading...