Трамп висловив розчарування очільником Кремля. Американський лідер зауважив, що вважає диктатора “людиною слова”, а “він усіх бомбить“, передає 24 Канал.
Як у Кремлі реагують на зміну риторики Трампа?
На тлі різкої риторики Трампа щодо Путіна основний перемовник Кремля зі США Кіріл Дмітрієв 14 липня опублікував пост у соцмережі “Х”.
Він наголосив, що, мовляв, “конструктивний діалог між Росією та США завжди дає більше, ніж застаріла, руйнівна мова тиску”.
Також чиновник зауважив, що “лише співпраця приносить справжній мир, стабільність і глобальну безпеку”.
Не забув він згадати й за Джо Байдена, аби догодити Трампові. “Помилки та обман Байдена будуть виправлені – світ заслуговує на краще”, – написав посіпака Путіна.
Крім того, він зробив репост своїх попередніх твітів. У них він опублікував результати опитування, які показують, що 61% росіян вважають, що Росія повинна прагнути до дружніх відносин зі Сполученими Штатами. Ще половина населення вважає, що хороші стосунки Москви та Вашингтона корисні для світу.
У такий спосіб Дмітрієв хотів показати, що, мовляв, діалог Путіна і Трампа “творить чудеса”.