Головна / Новини / Політика / У Вакарчука увірвався терпець: він висловився про Зеленського по повній

У Вакарчука увірвався терпець: він висловився про Зеленського по повній

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук відмовився підтримати кандидата в президенти Володимира Зеленського, так як вважає бажання “домовлятися” з Росією колабораціонізмом.

Журналістка Тетяна Шустрова заявила про жорстку позицію музиканта  Святослава Вакарчука щодо шоумена  Володимира Зеленського,  який претендує на пост лідера України, передає “Діалог.UA“.

За її словами, багато українців хотіли б проголосувати за самого фронтмена “Океану Ельзи”, якби той висунув кандидатуру, але помилково переключилися на Зеленського, незважаючи на те що прирівнювати його до Вакарчуку неприпустимо.


“Це два абсолютно різних світи і світогляди. Якщо Святослав – високоосвічена людина, кандидат фізико-математичних наук і справжній патріот, який підтримував революцію гідності, то Володимир виявився нездатним перемножити кілька цифр, вираховуючи зарплату вчителям , висміював України в недалеких жартах і знущався над Майданівцями в шоу-програмах “, – пише Шустрова.

Читайте також  На кнопкодавстве погорел еще один нардеп от Зеленского: момент попал на видео

Вона зазначила, що Вакарчук публічно  засудив політиків  за готовність домовлятися з Росією.

Також журналістка підкреслила, що своєю заявою Вакарчук дав зрозуміти, що Зеленського підтримувати не можна.

“У той час як Зеленський постійно заграє з Вакарчуком, очевидно намагаючись залучити голоси його прихильників, сам Вакарчук в “Твіттері” відкрито засуджує політиків, готових” наввипередки бігти домовлятися з Росією “. І цей меседж про колабораціоністів стосується і  Зеленського,  який неодноразово в інтерв’ю говорив про необхідність переговорів з Кремлем “, – підвела підсумки журналістка.

Нагадаємо,  Зеленському довелося пояснюватися  за резонансні слова “Я готовий стати на коліна перед Путіним”.

Залиште свій коментарLoading...