Головна / Новини / Наука та технології / Україна з 4G: плюси і мінуси від операторів зв’язку

Україна з 4G: плюси і мінуси від операторів зв’язку

Два українські мобільні оператори lifecell та Vodafone з 1 липня розширять мобільний інтернет за технологією 4G в діапазоні 1800 МГц в Україні.

 За словами директора мобільної мережі lifecell Махмута Ерюретена, оператор розширить дію 4G у 232 населених пунктах України.

“Vodafone Україна” теж анонсував запуск мережі 4G в діапазоні 1,8 ГГц вже 1 липня. У найближчу неділю 4G стане доступним для користувачів Vodafone ще у 50 населених пунктах у Київській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській та Херсонській областях.4G lifecell Vodafone Україна
Тим часом Київстар запровадив нову лінійку тарифів на мобільні послуги. Підвищення відбулось через запуск 4G.

Про це заявив президент “Київстару” Петро Чернишов в інтерв’ю “Економічній правді”.

За його словами, в середньому тарифи подорожчали на 10 гривень.

“Вже вийшла нова лінійка тарифів. Найнижчий тариф в попередній лінійці був 45 гривень на місяць, тепер – 55 гривень. Зрозуміло, що інші теж приблизно настільки ж підвищилися. Виходить приблизно на 10 гривень. Я не думаю, що це якийсь шалений ріст цін”, – повідомив Чернишов.

Читайте також  Обзор накладок для настольного тенниса Butterfly Tenergy

При цьому він запевнив, що навіть якщо у абонентів ще немає смартфонів, які б підтримувати 4G, вони також відчують покращення зв’язку.

“Зараз цей відсоток (абонентів, що мають смартфони з 4G) сягає 23% від всіх телефонів. А відсоток в 3G для порівняння – 46%…Однак, якість звуку покращиться для всіх. Тобто маршрутизація вашого дзвінка піде не за старими GSM-частотами, частина дзвінків піде в 4G, коли з’явиться технологія VoLTE. Буде чіткіший звук”, – запевнив директор “Київстару”.

Також він додав, що коли частина абонентів перейде на 4G, то розвантажиться мережа 3G. Тож решта абонентів матиме якісніший 3G інтернет.

Залиште свій коментарLoading...