Головна / Новини / Суспільство / “Уляна, ми з вами! Ганьба!”: Активісти влаштували “коридор ганьби” для Мосійчука

“Уляна, ми з вами! Ганьба!”: Активісти влаштували “коридор ганьби” для Мосійчука

Кілька сотень людей прийшли до будівлі Окружного адміністративного суду міста Києва, який розгляне апеляцію на рішення про відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я.

За словами одного з організаторів акції, голови пацієнтської організації «100 % життя» Дмитра Шерембея, прийти підтримати Супрун збирались тисячі людей, але організатори закликали їх лишатись вдома.


«Два з половиною роки тому МОЗ було по суті моргом, в якому ми боролись за своє життя. Зараз ми спостерігаємо систему відкритих даних про ліки та про діяльність міністерства, і це все дало нам надію, що система починає змінюватись. Але наразі адмінсуд одним своїм рішенням цю надію в людей краде. Я розумію, що цей суд може вкрасти надію й у інших міністерств, наприклад, завтра він заборонить виконувати обов’язки міністру оборони, міністру фінансів та інше… Сьогодні країною керує не президент, а один суддя адміністративного суду. Це все ставить під загрозу велику кількість людей», – зазначив він.

Читайте також  Украинец нашел сокровища 5 века: чуть не потерял дар речи (фото + видео)

Учасники акції зустрічали Супрун оплесками та закликами «Уляна, ми з вами!», «Український народ вас підтримує», а народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука – «Ганьба!».

Залиште свій коментарLoading...