Головна / Новини / Суспільство / УПЦ КП показала текст молитвы от коронавируса

УПЦ КП показала текст молитвы от коронавируса

Предстоятель УПЦ КП Филарет благословил совершать усиленные и особые молитвы за освобождение Украины от коронавируса.

Об этом сообщает пресс-служба церкви.

Теперь, после просьбы об Украине клирики УПЦ КП будут произносить дополнительные просьбы “об освобождении Украины и всего мира от эпидемии коронавируса и прощении наших грехов”.На литургиях или во время молебна церковники будут произносить следующую молитву:
Господи Боже наш, Боже спасіння нашого, поглянь в милості і щедротах на смиренних рабів Твоїх. Не карай нас гнівом Твоїм. Ми згрішили перед Тобою, прогнівили Твоє милосердя і довготерпіння. Не карай Україну і весь світ епідемією коронавірусу. Відверни страшний гнів Твій від рабів Твоїх, припини згубне покарання; відведи страшний меч Твій, справедливо піднятий на нас; не засуджуй на смерть бідних і слабких рабів Твоїх. Не карай нас, Милосердний Господи, за наші провини вільні і невільні, за наше протистояння і нерозумність, за нашу непримиренність, гордість і нетерпеливість один до одного, за наше лукавство і лицемірну, неправдиву любов.

Господи, Ісусе Христе, Боже наш, Ти хоч і караєш, але і милуєш, як батько блудного сина. Дивлячись на наші вікові великі страждання, гоніння на Церкву, заслання і катування, а ще більше на велике терпіння нашого народу, бо ми і в стражданні, і в неволі не втрачали віру в Тебе, Єдиного Істинного Бога, – Ти змилувався над нами і дарував нам свободу і державу. Дякуємо Тобі за милосердя Твоє і, припадаючи, знову дякуємо за Твою безмежну любов. Ми хоч і грішимо перед Тобою, але ж і Тобі Єдиному служимо.

І нині, зглянься на нас, Чоловіколюбний Господи, і відверни від нас страшну епідемію коронавірусу, будь Милостивим, благає Тебе Церква Твоя, за яку Ти пролив Свою кров на хресті; прости нам провини вільні і невільні, щоб ми завжди прославляли Твоє всечесне ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа навіки віків. Амінь.

Также эту молитву следует читать дома во время утренних и вечерних молитв.

Залиште свій коментар

Читайте також  “Нам треба припинити гризтися. Знищувати один одного. Ділитися на кольори. Вчити любити Батьківщину” – Наталія Мосейчук


Loading...